Florya Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Florya tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Florya ulaşımı hakkında bilgi veren, Florya yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Florya tanıtım sayfası.
 
 
Florya'ya ulaşımda toplu taşıma kullanmak isterseniz birkaç alternatif vardır. Sirkeci'den kalkan banliyö treni ile Florya'ya ulaşabilirsiniz. Taksim'den kalkan Yeşilköy dolmuşlarını da Florya'ya ulaşmak için tercih edebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise Bakırköy'den kalkan Florya otobüsleridir.

Florya gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Florya için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Florya
 
Peki Florya hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Florya Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Florya için bir öneri ekleyin
Onur Air
Onur Air
1992 yılından bu yana havacılık sektöründe güvenle hizmet veren Onur Air, 2003 yılından itibaren de uluslararası uçuşlarınının yanına tarifeli iç hat uçuşlarını da eklemiş bulunuyor. Türkiye'nin en büyük özel havayolu şirketi [Yazının Devamı]

Ordinaryus Tatilyus - 23 Aralık 2010, Perşembe - Yorum Sayısı : 0
Atlas Jet Havayolları
Atlas Jet Havayolları
14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulan Atlasjet Havacılık A.Ş., iç ve dış hatlarda tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılmış ve ilk uçuşunu 1 Haziran [Yazının Devamı]

Ordinaryus Tatilyus - 23 Aralık 2010, Perşembe - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Alternatif bir tatil için gezginlerin Kabak Koyu hakkındaki görüşlerini okuyabilir, kendi görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

Yeşillikler içerisinde doğa ile başbaşa keyifli bir tatil için Ayder Yaylası Otelleri sayfasını inceleyin.

İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Seyahat Tüyoları